Facebook Home

1.2

Telefonunuzun arayüzüyle Facebook'u birleştirin

4.1

16

2.9M

Bu uygulamayı oyla

Facebook Home, Android cihazlar için geliştirilen yeni bir Facebook uygulamasıdır, kullanıcıların popüler sosyal ağdan telefon arayüzünü birleştirmelerine izin verir ve yeni tüm özelliklerden faydalanmalarını sağlar.

Facebook Home'un en özgün ve ilgi çekici özelliği diğer uygulamaları kullanırken rehberinizdeki kişilerle konuşmaya devam etmenize izin veren yeni sohbet sistemidir. Süreç çok basit: ana ekranın başında Facebook arkadaşlarının yüzlerini göreceksin ve tek yapman gereken bir sohbet başlatmak için onların üstüne tıklamak. Ayrıca, konuşmaları ana ekranından sürükleyerek çıkarıp çöp kutusuna atabilirsin.

Kilitli ekran ayrıca arkadaşlarınızın yeni fotoğraflarını görmek için ayarlanabilir, böylece çevrenizde olan biten yeni gelişmeleri görmek için telefonunuzun kilidini sürekli açmak zorunda kalmazsınız. Buna ek olarak, ana ekrandan direk olarak statü durumlarını izleme seçeneğini aktive edebilirsiniz.

Facebook Home, Android cihazınıza kurabileceğiniz en iyi sosyal araçlardan biridir. Diğer Facebook uygulamalarıyla birleştiğinde, tamamen mükemmel bir sosyal deneyim yaratmak elinizde.
Uptodown X